מוסך בהרצליה פיתוח – ע.מ עובדיה מרכז שירות בע"מ 09-9510548

אחד הסניפים החדשים שהצטרפו לרשת המצליחה בישראל הוא הסניף מוסך בהרצליה ברחוב סדנאות 31 לשיחה עם המוסך לחץ >>> 09-9510548 תחת ניהולו של ערן עובדיה (43). "אני עובד עם חברת בוש שנים רבות, והחיבור איתם הוא טבעי מבחינתי. אני לא חושב שהיה לי חיבור כל כך נכון, ושהרגשתי אותו בצורה כל כך חזקה כמו עם בוש".

לפני כשנה הקים ערן את מוסך בהרצליה פיתוח באזור התעשייה, בתחילת דרכו היה מוסך רכב מורשה של טויוטה. לפני חודשים ספורים החל להתעניין בהצטרפות לרשת בוש קאר סרוויס."שמעתי שבשנת 2012 נחנך הסניף הראשון בירושלים, סניף לב-גן, וחיכיתי לעיתוי המתאים. אני חושב שהרשת מתנהלת ברמה הגבוהה ביותר ולכן היה לי חשוב להצטרף ולהיות חלק מזה".ערן המריא לגרמניה שם התרשם מקרוב מרשת המוסכים שקיימת למעלה מחמישה עשורים. "הייתי בתערוכת צמיגים בדיסלדורף בגרמניה והחלטתי לבדוק את המוסכי של בוש קאר סרוויס.  רציתי להבין את מהות המותג של המוסכים, להבין לעומק".

 

מוסך בהרצליה

מוסך בהרצליה

 

 

איך התרשמת מהרשת בגרמניה?

"מדהים. במוסכים שביקרתי היו מספר רב של ליפטים, כ-16. חנייה מרווחת ללקוחות, היחס רציני, מכובד, אדיב. שאלתי שאלות רבות וענו לי. הסבירו לי על היחס שלהם ללקוחות והרצון שלהם שכל לקוח יהיה מרוצה ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות. חדר ההמתנה וקבלת הקהל היו מושלמים".

עם התובנות מהביקור בגרמניה חזר ערן ארצה והחל בתהליך קליטה לרשת המוסכים העולמית, שנמצאת כעת בפריסה ארצית בישראל. "מגיל 21 אני נמצא בעולם המוסכים. מיד כשסיימתי את השירות הצבאי התחלתי לעבוד במוסך של אבי בתחום הצמיגים. עם השנים התפתחנו והיום אנחנו מייבאים צמיגים מיוחדים לנסיעות בתנאי שלג. עיריית ירושלים רכשה בחורף שעבר כמות צמיגים עבור צי הרכב שלהם".

אז מה מוסך בהרצליה –  ע.מ עובדיה מרכז שירות בע"מ מציע ללקוחות?

"אנחנו מציעים פתרון מקיף וכולל לרכב. מפחחות וצבע דרך צמיגים, פרונטים, חשמל, מיזוג, טסטים וכמובן כל נושא הדיאגנוסטיקה. יש לנו גם מחלקת מדיה שכוללת רדיו ואזעקות".

במהלך הסיור במוסך איתר ערן לקוח שבדיוק הניע את רכבו לאחר שסיים גמר הטיפול. "לפני שאתה יוצא מהמוסך עם הרכב, חשוב לי לשמוע אם אתה מרוצה, אם התהליך היה בסדר, אם היית חוזר אלינו?". הלקוח לא היסס וענה במהירות: "מהרגע שהגעתי ועד עכשיו היחס אליי היה נפלא. קיבלו אותי בצורה מכובדת, הסבירו לי מה הבעיה, הראו לי מה צריך להחליף, העניקו לי את היחס האישי הטוב ביותר שקיבלתי ממוסכים".

Picture 025

מוסך בהרצליה – ע.מ עובדיה מרכז שירות בע"מ


מוסך בהרצליה

מוסך בהרצליה – ע.מ עובדיה מרכז שירות בע"מ

"זאת המטרה שלי", הצהיר ערן, "שלקוח ירגיש שהסבירו לו בדיוק מה הייתה הבעיה ברכב. שהוא ייכנס למוסך ויידע שהוא בידיים טובות. הסטנדרטים של רשת המוסכים בוש קאר סרוויס גבוהים מאוד, לא כל אחד יכול להתקבל לרשת".

איך היה התהליך ההצטרפות שלך לרשת?

"נפגשתי עם מנהל רשת בוש קאר סרוויס בישראל, אבי מודיאנו. נפגשנו מספר רב של פעמים ועברתי תחקיר כמו בשב"כ. נשאלתי את כל השאלות האפשריות. הסטנדרטים של הרשת גבוהים מאוד,                      וזה לא תהליך פשוט וקל להתקבל כמוסך לרשת. אתה חייב להיות בנאדם עם הבנה שירותית, עם יחסי אנוש והבנה של הלקוח, וזה לצד מקצוענות בלי פשרות".

 

מוסך בהרצליה

מוסך בהרצליה – ע.מ עובדיה מרכז שירות בע"מ


מוסך בהרצליה

מוסך בהרצליה – ע.מ עובדיה מרכז שירות בע"מ

 

במהלך הסיור ערן מציג בפנינו את האזור המיוחד במוסך שבו הוא משפץ גם רהיטים וכלי תחבורה ישנים – אופניים למשל. "לפני כמה חודשים אחד הלקוחות סיפר לנו שהוא רוצה להפתיע את סבא שלו,                    שרכב על אופנים לפני 50 שנה ומאז הוא לא רכב עליהם כי נשברו. אמרנו לו שיביא את האופניים למוסך וננסה לעזור לו. תוך כמה שעות תיקנו לו אותם וצבענו לו. לקוח אחר ביקש שנחדש לו את הפסנתר האהוב וגם את זה חידשנו"."אנחנו מנסים לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, ואף מעבר", מסביר ערן, "מרגע הכניסה, הקבלה, חדר ההמתנה, ההסבר על סוג הטיפול וכולל לקיחת הרכב מהלקוח ואיסוף חזרה – הכל נעשה ברמה הגבוהה ביותר. זו המטרה שלנו, זו המטרה של רשת בוש קאר סרוויס בישראל".

מוסך בהרצליה פיתוח בוש קאר סרוויס – ע.מ עובדיה מרכז שירות בע"מ

📍  רחוב סדנאות 31

📞  לשיחת טלפון לחץ >> 09-9510548

שעות הפעילות א-ה 7:30-16:00 ו' 7:30-12:00